Фестиваль «Золота осінь - 2014» в КНУТД

«Золота осінь» збирає друзів.

15 жовтня 2014 року в нашому університеті відбувся традиційний фестиваль мистецтв «Золота осінь», який об’єднав майстрів сцени, талановиту молодь КНУТД та гостей фестивалю.

З поетичним привітанням виступив народний артист України Вадим Дмитрович Крищенко.

Осінній бал творчої молоді відкрила Школа бального танцю під керівництвом заслуженого працівника культури України Олега Касьянова Англійським вальсом.

Музичні привітання лунали від народного вокального ансамблю «Смайл» під керівництвом лауреата Міжнародних музичних фестивалів Марини Керусенко, а також солістів ансамблю – лауреатів Міжнародного пісенного фестивалю «Доля» Марини Іовенко, Антоніни Скорятиної, Лауреата Міжнародного фестивалю у Польщі Юліі Остапчук.

Неповторна енергія танцю наповнила виступи народного ансамблю естрадного танцю «БУМ», під керівництвом Тетяни Баранової.

Свою першу річницю Студія народної пісні під керівництвом лауреата Міжнародних конкурсів Тетяни Кисляк святкувала піснею «Летіла зозуля».

Арт-гурт «Механушки» під керівництвом Олександра Шевчука та Олени Овчаренко презентував нову генерацію з мініатюрою «Маршрутки світу».

Студія театрального мистецтва під керівництвом Олександра Белєри розповіла про студентське життя-буття в гумористичній формі.

Гості фестивалю «Золота осінь» - юна співачка Анна Мирошніченко та лауреат Міжнародного пісенного фестивалю «Доля» Богдан Губар (м.Дніпропетровськ).

16.10.2014