Ансамбль «БУМ»: підтвердження звання «народний»

26 листопада 2016 року відбулася визначна подія в професійному житті народного ансамблю естрадного танцю «БУМ» нашого університету – підтвердження звання «народний», яке було присвоєно ансамблю у 2009 році рішенням атестаційної комісії. Художній керівник та хореограф-постановник ансамблю – Тетяна БАРАНОВА.

На заході ансамбль «БУМ» представив на розгляд комісії 6 номерів:

Посміхайся Гуляй-гроза
I Will Survive Містер
Подіум Terra Mystica

Членами атестаційної комісії були видатні особистості хореографічного мистецтва України, серед яких:

Григорій ВОРОНОВ – Заслужений робітник культури України, доцент кафедри хореографії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, член Національної хореографічної спілки України;

Юрій ТАРАСОВ – заступник завідувача кафедри хореографії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, викладач народного сценічного танцю хореографічної школи при національному заслуженому академічному ансамблі України імені П. Вірського;

Микола ПЕРЕСУНЬКО – директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень;

Наталія СЕМЕНОВА – завідувач сектором хореографії Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, заслужена артистка України, член Національної хореографічної спілки України;

Лідія ВЕРНИГОР – заслужена артистка України, член Національної хореографічної спілки України, радник з хореографії імпресаріо Нідерландів та ін. Міжнародних фольклорних фестивалів.

Ансамбль «БУМ» виборював збереження звання разом з трьома хореографічними колективами, а саме:  народним ансамблем танцю «Політ» (НАУ), зразковою студією естрадно-спортивного танцю «Атлантида» та Дитячим зразковим хореографічним ансамблем «Щедрик» (НАУ).

Наш «БУМ» отримав найпозитивніші відгуки комісії щодо хореографічних номерів ансамблю, яка назвала їх яскравими, креативними та стильними, також не минула увагою артистизм та майстерність виконавців. Комісія відзначила, що ансамбль дійсно відповідає назві навчального закладу, зважаючи на яскраві дизайнерські костюми колективу, які, до речі, розроблені та виготовлені керівником колективу.

Артисти ансамблю дуже задоволені тим, що змогли гідно представити наш університет та творчу складову студентського життя.

01.12.2016