Студентський проект «Зігрій дерево»

26 грудня 2016 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся студентський проект «Зігрій дерево», адже ярнбомбінг в Україні набуває все більшої популярності.

Ярнбомбінг прийнято вважати мистецтвом вуличного графіті, створеним американкою Мартою Саєрс. У 2005 році вона перша прикрасила свій магазин хенд-мейдового одягу в’язаними чохлами. Метою заходу було покращення настрою студентів, працівників університету та звичайних перехожих перед Новорічними святами. Бо яскраві тканини на деревах наповнюють наше повсякденне життя різними барвами.

За допомогою небайдужих людей були зібрані тканини, нитки та інші прикраси, які стали складовими цього вуличного виду мистецтва. В акції брали участь студенти факультетів дизайну та технологій, сервісу і моди. За час підготовки до акції студенти проявили креативність думки та показали, що вони справжня команда. Під час заходу студенти пропонували перехожим долучитись до ярнбомбінгу та розповсюджували буклети Київського Національного Універститету Технологій та Дизайну.

За процесом прикрашання дерев спостерігали та допомагали заступник декану факультету ТСМ Мельник Людмила Михайлівна та заступник декану факультету Дизайну Струмінська Тетяна Володимирівна. Студентський Парламент дякує адміністрації університету за допомогу та підтримку в проведенні акції.

27.12.2016