КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету ринкових, інформаційних та інноваційних технологій (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни:  Програмне забезпечення мереж.

Тип модуля: вільного вибору студента.

Семестри: 7

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.

Результати навчання:

знати: принципи, методи та засоби побудови комп’ютерних мереж; принципи, методи та засоби обміну інформацією між сервером та клієнтськими машинами в комп’ютерній мережі; принципи поділу програм на серверні та клієнтські; принципи забезпечення безпечної обробки та передачі інформації до та від сервера; принципи, методи та засоби побудови програм для роботи з комп’ютерними мережами;

вміти: користуватися спеціалізованим програмним забезпеченням для написання сайтів; створювати сайти різного рівня складності; аналізувати потенційні ризики при обробці та передачі інформації до сервера; користуватися допоміжними механізмами обробки інформації на клієнтській машині та на сервері; створювати скрипти; використовувати аплети, сервлети, CGI-сценарії, ISAPI; використовувати різноманітні компоненти та технології доступу до даних на серверах.

Програмні результати навчання: ПРН 9, ПРН 24.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): вища та прикладна математика, основи програмування.

Зміст навчального модуля: HTML та DHTML. Протоколи передачі даних. Використання XML. Скрипти. Мови написання скриптів. Робота з циклами, з масивами та перевірка значень в JavaScript. Об’єкти, методи JavaScript.

Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 7).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань та комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.

Мова навчання:українська.