КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету ринкових, інформаційних та інноваційних технологій (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни:  Автоматизація бухгалтерського обліку і аудиту.

Тип модуля:  вільного вибору студента.

Семестри: 8

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.

Результати навчання:

знати: основи ведення бухгалтерського обліку; класифікацію систем автоматизації бухгалтерського обліку; ведення обліку в системі „1С: Підприємство”; перевірку та контроль інформації в системі  адміністрування „1С: Підприємство”; вбудовану мову програмування „1С: Підприємство”;

вміти: застосовувати знання з бухгалтерського обліку при розробці автоматизованих робочих місць бухгалтера; вести інформаційну базу в системі „1С: Підприємство”; змінювати, настроювати та створювати конфігурації для потреб підприємств в системі „1С: Підприємство”; користуватися вбудованими засобами контролю та перевірки цілісності інформації в системі „1С: Підприємство”; створювати механізми контролю правильності роботи користувача в системі „1С: Підприємство”; виконувати адміністрування та моніторинг роботи системи „1С: Підприємство”.

Програмні результати навчання: ПРН 12, ПРН 35.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): вища та прикладна математика, основи програмування.

Зміст навчального модуля: Основні визначення. Класифікація автоматизованих систем. Діаграми потоків даних в бухгалтерському обліку. Види рахунків. План рахунків. Відображення господарських операцій на рахунках. Синтетичний та аналітичний облік. Класифікація засобів підприємства. Концепція побудови автоматизованих систем бухгалтерського обліку. Робота користувача в системі „1С: Підприємство”. Адміністрування системи „1С: Підприємство”. Базові та похідні  типи даних в „1С: Підприємство”. Шаблони. Настройка та використання. Моніторинг роботи системи „1С: Підприємство”. Об’єкти метаданих системи „1С: Підприємство”. Документи – діалог, модуль, проведення. Звіти та обробки в системі „1С: Підприємство”. Використання конструкторів для створення та зміни метаданих.

Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 8).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань та комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.

Мова навчання: українська.