Вітаємо студентів і керівників проектів кафедри ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ І МЕБЛІВ з нагородами!!!

5-9 листопада 2018 р. в Полтаві відбувся XXVII огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей закладів вищої освіти України за міжнародною участю. Огляд-конкурс відбувся на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

За напрямком «Дизайн інтер’єру» випускниками КНУТД були отримані такі місця:

1 місце (магістри):

Артюх Юлія «Формування виставкового простору для реклами фірмової продукції» (керівн.: д.арх., проф. Абизов В.А.);

Бочкарьова Євгенія «Принципи гнучкої організації інтер'єрів громадських приміщень» (керівн.: д.арх., проф. Абизов В.А.);

Лісовська Анастасія «Система меблювання навчальних приміщень старшої школи» (керівн.: к.арх., доц. Кисіль С.С., доц. Косенко Д. Ю.)

2 місце (магістри):

Єгорова Ольга «Формування гнучкого навчального простору початкової школи» (керівн.: к.арх., доц. Кисіль С.С., доц. Косенко Д. Ю.)

1 місце (бакалаври):

Волчук Марія «Дизайн-проект інтер’єрів РАГСу в  м. Києві» (керівн.: д.арх., проф. Абизов В.А.);

Самойленко Віра «Дизайн-проект інтер’єру дитячого садка в м. Києві» (керівн.: д.арх., проф. Абизов В.А.);

Коцур Ольга «Дизайн-проект  інтер’єру офісного центру компанії  UFC – “Юніверсал Фіш Компані”» (керівн.: ст. викл. Антоненко І.В.).

2 місце (бакалаври):

Корнійчук Анастасія «Дизайн-проект інтер’єру художньої школи в м. Києві» (керівн.: д.арх., проф. Абизов В.А.);

Сова Ірина «Дизайн-проект інтер’єру вхідної зони готелю “Radisson Blue Hotel” по вул. Братській в м. Київ» (керівн.: к.арх., доц. Кисіль С.С.);

Сувєрова Анна «Дизайн-проект інтер’єру приміщень науково-дослідного спрямування музею “Води” в м. Києві» (керівн.: к.арх., доц. Кисіль С.С.);

Півніцька Юлія «Дизайн-проект інтер’єру рекреаційної зони музею «Води» в м. Києві» (керівн.: к.арх., доц. Кисіль С.С.).