Прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Сайтарли Світлани Вікторівни

2 липня 2019 р. о 10-00 в конференц-залі КНУТД (1 корпус, 1 поверх) відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук

Сайтарли Світлани Вікторівни на тему: «Розробка наповнених полімерних композицій з поліпшеними властивостями  на основі поліпропілену і олігобутадієнів» за спеціальністю 05.17.06 - технологія полімерних і композиційних матеріалів.

Науковий керівник:

Плаван Вікторія Петрівна, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної екології, технології полімерів та хімічних волокон Київського національного університету технологій та дизайну, МОН України.

Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України

Офіційні опоненти:

Левицький Володимир Євстахович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри хімічної технології переробки пластмас, Національний університет «Львівська політехніка», (м. Львів).

Ващенко Юрій Миколайович, доктор технічних наук, професор, завідувач  кафедри хімії та технології переробки еластомерів, ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний  університет (м. Дніпро).

Секретар  спеціалізованої

вченої ради, к.т.н., доц.                                                            Н.М. Березненко