Захист магістерських дипломних робіт в рамках польсько-української програми 2D

В рамках співпраці за міжнародною програмою студентської мобільності, 27.05.2019 року відбувся захист випускників магістратури факультету підприємництва та права за освітньою програмою «Бізнес-адміністрування». Студенти-магістри  успішно завершили навчання та отримали другий диплом в рамках польсько-української програми 2D.

Вперше, в цьому році, здобувачі вищої освіти рівня «магістр» мали можливість обирати модуль для навчання англійською мовою та здійснювати навчання на території партнерського університету. Віце-ректор Академії «Вища школа бізнесу», Рафал Ребілас, відзначив високий науковий рівень магістерських робіт випускників та вміння презентувати свої наукові розробки і рекомендації англійською мовою.

Вітаємо випускників та бажаємо успіхів і професійного розвитку!!! Бажаємо непохитної віри у свій успіх та нових звершень!

01.06.2019