Іран-Україна: умови ведення бізнесу!

Триває добра традиція організовувати кафедрою підприємництва та бізнесу інноваційно-практичні підприємницькі заходи.

Так, 29 травня було організовано та проведено круглий стіл на тему: “Іран-Україна: умови ведення бізнесу”, який  був  присвячений сучасним аспектам ведення бізнесу в Ірані та Україні, спільним та відмінним рисам, а також особливостям законодавства. В роботі круглого столу взяли участь колектив кафедри підприємництва та бізнесу та практикуючі підприємці у галузі виробництва ювелірних виробів. Головним спікером був Заррінтахт Кіянуш.

З вітальним словом виступила завідувач кафедри підприємництва та бізнесу д.е.н., професор Щербак В.Г.

Цікавою була доповідь Кожушка Р.Ю. “Міфи про підприємництво”, яку бізнесмен Заррінтахт Кіянуш доповнив практичним досвідом.

Директор компанії «Leopard» Заррінтахт Кіянуш розповів про свій досвід роботи як підприємця та наголосив на спільних стратегічних напрямах ведення бізнесу в Україні та Ірані.

Робота круглого столу завершилася цікавою доповіддю Кожушка Р.Ю., який подякував всім присутнім та побажав подальших успіхів та натхнення.

Кафедра підприємництва дякує усім учасникам за плідну співпрацю та активну участь у роботі круглого столу!

01.06.2019