Захисні візори для медичних працівників

У Київському національному університеті технологій та дизайну виготовляють на 3D-принтерах захисні візори для медичних працівників. Чергову партію виробів, необхідних для медиків, які працюють у безпосередньому контакті з хворими на коронавірусну інфекцію COVID-19 передали для Київського міського медичного центру «Академія здоров’я людини».

Доктор медичних наук, професор Чермак І.І. із співробітниками отримали від ректора університету Івана Грищенка партію захисних щитків та медичних масок (які також виготовляють в університеті).

Засоби індивідуального захисту виготовляють у науково-дослідній лабораторії на факультеті хімічних та біофармацевтичних технологій університету (декан професор Баула О.П., завідувач кафедри професор Плаван В.П.).

Під керівництвом доктора технічних наук Савченка Б.М., викладачі, аспіранти та студенти університету Слепцов О, Слепцов І., Іскандеров Р. та ін. розробили технологію і виробляються необхідну продукцію.

25.04.2020