ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ НА КАФЕДРІ БІОТЕХНОЛОГІЇ, ШКІРИ ТА ХУТРА

22.03.2024 року кафедра біотехнології, шкіри та хутра зустрічала учнів 10-11 класів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням природничих дисциплін «Перспектива».

Олена Мокроусова, завідувач кафедри ознайомила гостей з Університетом, презентувала освітню програму зі спеціальності 162 – «Біотехнології та біоінженерія», провела змістовну й цікаву екскурсію спеціалізованими лабораторіями кафедри.

Уже традиційним на кафедрі стало проведення для учнів закладів загальної середньої освіти столиці майстер-класів з біології та хімії. У профільних лабораторіях кафедри біотехнології, шкіри та хутра учні набули навичок проведення якісних реакцій різних груп катіонів і аніонів та використання методу світлової мікроскопії для виявлення живих культур молочнокислих бактерій у харчових продуктах.

День був насичений враженнями та емоціями. Чекаємо майбутніх абітурієнтів!

До зустрічі в аудиторіях Університету!