ЛЕКЦІЯ РАЙМОНДА А. ЛУЦКІ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОП «ЦИФРОВЕ МИСТЕЦТВО»

9 квітня 2024 року з метою підвищення якості освітнього процесу за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на платформі Ukraine Global Faculty відбулася онлайн-лекція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня ОПП «Цифрове мистецтво» в рамках ОК «Художньо-технологічне проєктування об’єктів сучасного образотворчого мистецтва», Раймонда А. Луцкі, американського фахівця з цифрових медіа, віцепрезидента зі стратегічних партнерств у Element451, PhD з теми: «Проєктування користувальницького досвіду та доступність». До лекції з метою професійного розвитку і розширення компетенцій також долучилися науково-педагогічні працівники кафедри цифрового мистецтва.

Під час лекції Раймонд А. Луцкі зосередив увагу на нових технологіях, зокрема можливостях штучного інтелекту, що беруть участь у створенні цифрових продуктів, ознайомив із поняттями психології проєктування та людськими чинниками, що є основою взаємодії людини і комп’ютера. За результатами онлайн-лекції Раймонд А. Луцкі здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники отримали сертифікати.

Красно дякуємо Раймонду А. Луцкі за змістовну та корисну лекцію!