ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ І ДИЗАЙНУ ШЕФФІЛД ХАЛАМ УНІВЕРСИТЕТУ (ВЕЛИКА БРИТАНІЯ)

12 квітня 2024 року відбулася чергова онлайн-зустріч у рамках проєкту UKRAINE TWINNING INITIATIVE з партнерами факультету мистецтв і дизайну Sheffield Hallam University (Велика Британія) за сприяння Cormack Consultancy Group.

Учасниками зустрічі були Джеймс Річардсон (James Richardson), директор з глобального розвитку та партнерства Sheffield Hallam University (Director of Global Development and Partnerships of Sheffield Hallam University), Гіл Баверсток (Gill Baverstock), заступниця директора з глобального розвитку та партнерства Sheffield Hallam University (Global Development and Partnerships Coordinator, PA to James Richardson); Олександр Смирнов, директор проєкту Twinning / Cormack Consultancy Group; Роджер Бейтман (Roger Bateman), декан факультету мистецтв та дизайну SHU; Пем Боуман (Pam Bowman), лекторка програми візуальні комунікації SHU; Калина Пашкевич, декан факультету дизайну КНУТД; Олена Герасименко, заступниця декана факультету дизайну КНУТД; завідувачі кафедр факультету дизайну КНУТД: Наталія Чупріна, Олена Васильєва, Данило Косенко, Євген Гула; Анна Сінілкіна, працівниця сектору міжнародних освітніх програм КНУТД, Олександра Колісник, професорка кафедри графічного дизайну; Інна Бороліс, старша викладачка кафедри філології та перекладу КНУТД.

Роджер Бейтман, розповів про основні напрями підготовки студентів на факультеті, освітні рівні та терміни організації освітнього процесу.

Виступ Роджера Бейтмана

Під час зустрічі виступили також Пем Боуман та Анна Ді Бетта (Anna Di Betta), керівник центру дистанційної освіти SHU, які розповіли про технічні умови реалізації проєктів із залученням студентів.

Виступ Пем Боуман

Виступ Анни Ді Бетта

Завідувачі кафедр факультету дизайну КНУТД представили напрями діяльності кафедр та розповіли про освітні програми підготовки здобувачів освіти різних рівнів.

Учасники зустрічі визначили перспективні напрями розширення партнерства між факультетом дизайну КНУТД та факультетом мистецтв і дизайну Sheffield Hallam University, обговорили теми з різних напрямів дизайну для планування спільних проєктів; вивчили сфери взаємного академічного інтересу в галузі мистецтва та дизайну між двома університетами; запланували гостьові лекції з дизайну одягу, інтер’єру, мультимедійного та графічного дизайну тощо.

Дякуємо Олександру Смирнову, директору проєкту Ukraine Twinning CCG та колегам з Cormak Consultancy Group за організацію зустрічі та сприяння у розвитку партнерства між закладами освіти.