ГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇ СОФІЇ ПЕТРОВОЇ НА КАФЕДРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ В СФЕРІ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

З метою популяризації досягнень світової освіти і науки з-поміж здобувачів освіти і викладачів у КНУТД запроваджено цикл гостьових лекцій представників бізнесу, наукових установ та викладачів провідних закладів вищої освіти Європейського Союзу.

16–17 квітня 2024 року на запрошення кафедри професійної освіти в сфері технологій та дизайну Софія Петрова, інструкторка в дуальній системі професійної освіти Німеччини провела дві лекції з теми «Дуальна система вищої освіти Німеччини» в онлайн-форматі на платформі ZOOM для здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти спеціальностей 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», 182 «Технології легкої промисловості» та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 «Психологія».

Лекторка розповіла про переваги дуальної освіти для всіх учасників освітнього процесу: здобувачів освіти, бізнесу та закладів вищої освіти; схарактеризувала моделі дуальних освітніх програм, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців у Німеччині, а також заклади освіти, що пропонують навчання за дуальною формою здобуття освіти; окреслила умови, на яких ґрунтується співробітництво бізнесу та закладів вищої освіти тощо.

Підсумком кожної лекції були жваві й дискусійні обговорення щодо особливостей організації освітнього процесу за дуальною формою навчання, перспектив працевлаштування випускників закладів вищої освіти.

Щиро дякуємо Софії Петровій за цікаві й змістовні лекції та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Тримаємо освітній фронт разом! Слава Україні!