КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми

КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва модуля: Переддипломна практика.

Тип модуля: обов’язковий.

Семестри: 3.

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС - 6.

Результати навчання:

знати: інформацію про структуру управління підприємством та окремими підрозділами, систему розробки і впровадження нових моделей одягу у виробництво, систему стандартизації й сертифікації підприємства, особливості організації технологічних процесів, можливості її вдосконалення, стан раціоналізаторської та винахідницької діяльності підприємства, заходи щодо ресурсо-енергозбереження, охорони праці і навколишнього середовища, соціального захисту працюючих;

 вміти:  оцінювати та обґрунтовувати застосування новітніх технологій і оптимальних режимів виготовлення швейних виробів, забезпечення належного рівня якості виготовлення продукції, застосування ресурсоощадних екологічно чистих технологій, в тому числі вміння виготовлення виробу будь-якого асортименту за промисловою технологією обробки.

володіти навичками:  розробки та впровадження у масове виробництво нових моделей одягу, розрахунку техніко-економічних показників на етапах життєвого циклу виробу, проектування технологічних процесів, оцінювання якості продукції, розробки нормативно-технічної документації, оформлення документації за раціоналізаторськими пропозиціями і промисловими зразками, проведення організаційної роботи з колективом; оволодіння навичками самостійної роботи на посадах ІТР.

Програмні результати навчання: ПРН 5, ПРН 14, ПРН 16.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): охорона праці в галузі,  методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, інноваційні технології швейного виробництва, конкурентоспроможність швейних виробів, виконання дипломного проекту (роботи).

Зміст навчального модуля: Загальне ознайомлення з технологічним процесом виготовлення швейних виробів: обов’язковий інструктаж із техніки безпеки і охорони праці, ознайомлення з підприємством, його структурою, системою управління, виробничою програмою, асортиментом продукції, розплануваннями робочих місць всіх виробництв. Розробка лекал та технічної документації на модель. Вивчення технологічного процесу підготовки матеріалів до розкрою (підготовчий цех) та збір матеріалів для виконання ДП. Збір матеріалів для написання розділу  ДП з охорони праці та навколишнього середовища, вивчення економічних показників роботи підприємства, ознайомлення з планом-замовленням фабрики. Розробка лекал, розкрій та пошиття швейного виробу, документація на який буде розроблятися у дипломному проекті (роботі). 

Види навчальних занять: консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Методи навчання: дослідницький.

Методи контролю: усний, графічний.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр  3).

Засоби діагностики успішності навчання: щоденник і звіт з практики, індивідуальне завдання, питання для усного опитування.

Мова навчання:  українська.