14 грудня 2011 року відбулась робоча нарада з питань енергозбереження та підвищення енергоефективності в КНУТД

У вступному слові проректор з навчально-виробничих  питань та розвитку, координатор програми  «Енергоефективність та енергозбереження» в КНУТД Товстик Василь Ананьович  відмітив, що подолання кризи у енергетичному секторі та забезпечення енергонезалежності України є першочерговим завданням для нашого суспільства. Для цього необхідно сформувати нову енергетичну культуру та виховати нове енергосвідоме покоління. Розвинути енергосвідомість у молоді можна лише на реальних прикладах енергоефективності навколо себе. Університет має стати базовим інноваційним майданчиком, чий досвід у подальшому допоможе виховувати нове покоління молодих фахівців, у яких ощадливе ставлення до енергоресурсів буде покладене в основу професійної і суспільної діяльності.

Нараду відкриває  проректор з навчально-виробничих  питань та розвитку,

координатор програми  «Енергоефективність та енергозбереження»

в КНУТД Товстик Василь Ананьович

З інформацією виступили також керівник робочої групи з розробки  комплексної науково-технічної програми «Енергоефективність та енергозбереження» в КНУТД на 2012 – 2016 роки, завідувач кафедри електроніки та електротехніки Каплун  Віктор Володимирович. Як відмітив доповідач, вагомим результатом стало   створення цiлiсної та ефективної системи управління енергоспоживанням шляхом  впровадження новітніх технологій енергозабезпечення i вихід університету на оптимальні  рівні споживання  енергоносіїв і води у відповідності до діючих нормативів.

Доповідає Каплун В.В.

Реалізацію програми покладено на господарську частину університету, викладачів та студентів нашого університету, які об’єднані за напрямами. Організаційні та техніко-технологічні напрями відображені у прийнятому щойно плані заходів з енергозбереження та енергоефективності в університеті. Кожен з призначених відповідальних отримали персональні завдання, які будуть виконувати впродовж наступного календарного року.

У інженерних служб університету  дуже багато проблем. Про це повідомив  головний інженер Сторчеус В.М.

16.12.2011