Студенти факультету дизайну – призери ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій "Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика"

Студентки кафедри ергономіки і проектування одягу факультету дизайну Копієвська Юлія, Кільніцька Леся (науковий керівник д.т.н., проф. Пашкевич Калина Лівіанівна) взяли участь у науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» 17-20 квітня 2018 року у м. Харкові. Організатором конкурсу згідно наказу Міністерства освіти і науки України є Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ ХПІ). Студентка Копієвська Юлія представила доповідь на засіданні секції «Технічна естетика» в НТУ ХПІ, де презентувала результати наукової роботи «Удосконалення процесу проектування об’ємно-просторової форми одягу з використанням принципів тектоніки», поданої на конкурс. За результатами конкурсу робота наших студентів отримала почесне ІІІ місце. Вітаємо!