Ярмарок вакансій у Чернігові

Ми продовжуємо знайомити учнів старших класів з нашим улюбленим Київським національним університетом технологій та дизайну на території всієї України. Питання ким бути за професією, який обрати університет для навчання найбільше турбують сьогоднішніх вступників. Щоб допомогти у вирішенні даних питань організовуються різні заходи, які дозволяють дізнатися про навчальні заклади значно більше.

Так 19 травня відбувся весняний ярмарок вакансій у м. Чернігові. Було запрошено випускників місцевих шкіл. Студенти Чернігівського промислово-економічного коледжу Київського національного університету технологій та дизайну продемонстрували учням результати одержаних знань на прикладі: календарів, плакатів, малюнків – виготовленими особисто. Презентація спеціальності «Графічний дизайн» пройшла успішно. Майбутні студенти цікавились умовами вступу, навчання та можливостями, які відкриваються після закінчення навчального закладу. Студенти давали змістовні та зрозумілі відповіді, і розповідали про переваги навчання у родині Київського національного університету технологій та дизайну.