Міжкафедральний науковий семінар для проведення попередньої експертизи дисертацій (Спеціалізована вчена рада Д 26.102.05)

15 травня 2018 року об 11:20 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар з розгляду та обговорення дисертаційних робіт:

НИШЕНКО ОЛЕНИ ВАСИЛІВНИ на тему «Управління бізнес-процесами підприємства на основі аутсорсингу», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами.

Місце роботи здобувача: асистент кафедри підприємництва та бізнесу.

Науковий керівник: Моргулець Оксана Борисівна, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри підприємництва та бізнесу КНУТД, директор навчально-методичного центру управління підготовкою фахівців КНУТД.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Скрипник Маргарита Іванівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Шіковець Катерина Олексіївна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Міжкафедральний науковий семінар організовує кафедра підприємництва та бізнесу КНУТД.

Голова міжкафедрального наукового семінару, д.е.н., професор, декан факультету підприємництва та права КНУТД  Ганущак-Єфіменко Л. М.

Секретар міжкафедрального наукового семінару, к.е.н., доцент, доцент кафедри підприємництва та бізнесу КНУТД  Гончаренко І.М.

Голова семінару

доктор економічних наук, професор