29 травня 2018 р. у КНУТД відбувся VIІІ Всеукраїнський семінар «Розвиток вищої освіти України через призму викликів сьогодення»

29 травня 2018 року в КНУТД відбувся VIІІ Всеукраїнський семінар «Розвиток вищої освіти України через призму викликів сьогодення». Організаторами виступили Київський національний університет технологій та дизайну та Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

У роботі семінару прийняло участь 80 осіб від України, із них 18 – представники інших ВНЗ та організацій, а саме Міністерства освіти та науки України, Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ, консалтингової компанії «Аккаунтор Київ», Київського національного університету ім. Т. Шевченка, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана", Львівського національного університету ім. І. Франка, Академії фінансового управління, Хмельницького національного університету, Черкаського державного технологічного університету, Університету державної фіскальної служби України, Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини, Національного університету харчових технологій, Житомирського державного технологічного університету, Національного фармацевтичного університету.

З вітальним словом до учасників Семінару звернулась проректор КНУТД, д.т.н., проф. Гаркавенко С.С. З доповідями виступили Рибалко А.В., к.ф.-м.н., доц., керівник експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти та науки України; Яковлева О.В., д.філософ.н., проф., ректор Київського інституту бізнесу і технологій, Голова Ради УАРМБО; Дудка О.О., Координатор Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ; Чабан О., керівник відділу з підбору персоналу «Accountor Kyiv LLC»; Варналій З.С., д.е.н., професор кафедри фінансів Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Прус Л.Р., Університет державної фіскальної служби України; Касич А.О., д.е.н., проф., завідувач кафедри менеджменту КНУТД.

Учасники отримали презентаційні та ілюстративні матеріали семінару. Присутнім були вручені сертифікати учасника.