Наші партнери про «Печерські каштани»

Справжньою окрасою Дня Києва, який нещодавно відзначила столиця, був XVIII Міжнародний конкурс дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани». Проходив він в Українському домі. Організатором виступив Київський національний університет технологій та дизайну за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Усі університетські друзі-партнери також завітали на свято дизайну та молодості. Для них цей конкурс є важливим, через можливість знайти майстра своєї справи та запропонувати йому працювати на провідних підприємствах України в галузі легкої промисловості, дизайну та моди.

Надійним партнером нашого університету є «Softorg». Завдяки спільним зусиллям керівництва КНУТД і компанії «Softorg» переможці XVIII Міжнародного конкурсу дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани» отримали свої призові машини: JUKI DDL 9000C та JACK A5. Детальніше: https://www.facebook.com/softorgukraine/posts/2022250901133047

Університет вдячний за підтримку і готовий до подальшої плідної співпраці.