Уряд опублікував перелік представників та експертів моніторингу програми «Горизонт 2020»

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 р. № 636-р http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/636-2018-%D1%80 Уряд прийняв рішення про делегування представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Одним із Представників  Програмного комітету “Клімат, навколишнє середовище, ефективне використання ресурсів і сировини” затверджено співробітника нашого Університету Шевченка О.О. – директора проектного офісу Київського національного університету технологій та дизайну.

«Рішення Уряду створить нормативно-правове підґрунтя для делегування представників та експертів України до зазначених комітетів. Це є однією із важливих складових інтеграції української наукової спільноти до Європейського дослідницького простору. Представлення інтересів України у програмних комітетах сприятиме підвищенню показників участі України у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», а отже збільшенню обсягів фінансування проектів «Горизонт 2020», де координаторами або виконавцями є українські вчені, наукові установи, університети, організації. Крім того, українські представники та експерти зможуть вносити пропозиції, долучатися до процесу обговорення та формування структури наступної 9-ої рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій».