Невпинно крокуємо до якісної освіти

Третього жовтня 2018 року у нашому університеті відбулася лекція-дискусія: «Академічна доброчесність: правила успішної кар`єри та розвитку університету».

Спікер – Тимочко Тарас, координатор Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP).

Захід був організований кафедрою іноземних мов КНУТД.

Про проект:

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Srtengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти, за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Посольства США в Україні, має на меті застосовувати спільний досвід США і України для розробки та втілення чотирирічного плану заходів. Зміст цих заходів полягає у орієнтації та навчанні студентів, викладачів та адміністраторів навчальних закладів України, практичній цінності і важливості академічної доброчесності, наданні ресурсів і плану дій задля їхнього тісного залучення до зміцнення академічної доброчесності в освітньому середовищі. Паралельно Проект залучатиме МОН, аби уможливити ключові операційні новації для підтримки стійких змін в освіті України на національному рівні. Ініціатори, виконавці та партнери Проекту розглядають формування академічної культури загалом й академічної доброчесності зокрема як важливу складову трансформації української освітньої системи.

16.10.2018