З Україною в серці

8-9 жовтня 2018 року кафедра Філософії, політології та українознавства підготувала та провела олімпіаду на тему: «З Україною в серці», присвячену Дню захисника  Вітчизни, Українського козацтва, святу Покрови Пресвятої Богородиці. В олімпіаді взяли участь 127 студентів першого курсу всіх факультетів КНУТД. Особливу активність проявили студенти факультету дизайну та ФЕБ. Високий рівень знань показали студенти: Налбалдян Є. (БДІ-2-18); Матвєєва В. (БДІ-1-18), Голуб О. (БДweb-18), Мазур А. (БДР-5-18), Ресницька Т. (БП-2-18). Відповідальний за проведення та голова журі вузівського туру олімпіади доц. Проданюк Ф.М.. Члени журі: доц. Множинська Р.В. ст. викл. Грєбєннікова Н.В., ст. викл. Пархоменко Н.В.

В рамках святкування Дня захисника Вітчизни кафедра філософії, політології та українознавства ініціювала відвідування Національного музею історії України у другій світовій війні студентами КНУТД (групи: БГР-2-18, БМР-18, БФ-18, БП-1-18)

16.10.2018