Презентація КНУТД на 22-му Фестивалі моди KYIV FASHION

Київський національний університет технологій та дизайну вшосте бере участь у Міжнародному Фестивалі моди KYIV FASHION. Черговий, 22-й Фестиваль моди відкрився 15 лютого 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б).

Наш університет презентує свої можливості на стендах, ділових заходах, фотовиставці та показах моди.

На традиційній експозиції «Костюмотека» виставлені наукові доробки кафедри художнього моделювання костюма – «Корсет: 1600-1900 рр.».

З перших годин роботи виставки підвищений інтерес відвідувачів викликала студентська фотовиставка «Модна фотографія».

Стенди КНУТД та Коледжу КНУТД на виставці Hand Made Fashion є найбільш яскравими та насиченими. На них демонструються вироби власного виробництва студентів та викладачів нашого університету.

Фестиваль працюватиме до 18 лютого.

15.02.2012