Відвідування ТОВ «АМАТІ СЕРВІС» делегацією КНУТД

З метою підвищення якості практико-орієнтованого навчання відбулась зустріч проректора Гаркавенко С.С., директора інституту ННІІІТ  Панасюка І.В. та завідувача кафедри КІЕМ  Злотенка Б.М. з директором ТОВ «АМАТІ СЕРВІС» Вараваренком В. В.

ТОВ «АМАТІ СЕРВІС» є одним із провідних сервісних підприємств України, на якому студенти-магістранти спеціальності 141 «електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» проходять науково-дослідну практику.

Під час зустрічі проаналізовано стан підготовленості майбутніх випускників до професійної діяльності та працевлаштування за обраною спеціальністю. Відмічена необхідність посилення практичної підготовки студентів у поєднанні з ґрунтовним теоретичним навчанням.

Окреслено шляхи подальшої взаємодії  КНУТД і ТОВ «АМАТІ СЕРВІС» при підготовці фахівців з ремонту і технічного обслуговування електропобутової техніки провідних світових брендів.