ФРІІТ: 14 ЛЮТОГО ФАКУЛЬТЕТ СВЯТКУВАВ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

ФАКУЛЬТЕТ РИНКОВИХ, ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КНУТД (М. ЧЕРКАСИ)

14 ЛЮТОГО ФАКУЛЬТЕТ СВЯТКУВАВ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

Слово «любов» усіма мовами світу зрозуміло без перекладу. Почуття любові найпоетичніше, піднесене, чисте, прекрасне. Тема любові невичерпна в літературі, музиці, мистецтві. Вона завжди нова і неповторна для кожного, хто приходить у цей світ.

Зі святом Дня Святого Валентина студентів привітала декан факультету Натрошвілі Світлана Геннадіївна.

Свято було наповнене веселими конкурсами та піснями про кохання

На святі була представлена колекція «Вечірній коктейль» студентки 2 курсу БЧШ-1-10 Орлик Ольги

СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ РОБИТЬ НАС КРАЩИМИ

Напередодні свята в Обласному художньому музеї студенти Факультету взяли участь у виставці-конкурсі до Дня Святого Валентина «КОХАННЯ - ВІЧНА ТЕМА МИСТЕЦТВА»

НА ВИСТАВЦІ БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ ТАКІ РОБОТИ:

«ЛЮБОВ-ЦЕ СТАН ДУШІ» - папір, рапідограф -  Бабич Д. О. (БЧД-1-11, керівник Попова І. І.)

«САМОТНІСТЬ ТА НАДІЯ», «ПОДИХ ВЕСНИ», «ЗАРОДЖЕННЯ» - картон, олія - Федосенко І. А. (БЧД-1-11, керівник Попова І. І.)

«СОН ЄВИ» - естамп - Бражнікова А. І. (БЧД-1-09, керівник Протіар О. В.)

«МУР-МУР-АМУР» - живопис на склі - Бражнікова А. І. (БЧД-1-09, керівник Снісар Н. О.)

«НЕРОЗДІЛЕНЕ КОХАННЯ» - папір, туш, перо - Жукова К. С. (БЧД-1-08, керівник Попова І. І.)

«ЗАРОДЖЕННЯ КОХАННЯ» - папір, туш, перо - Смілянець Ю. В., (БЧД-1-08, керівник Попова І. І.)

«МАГІЯ КОХАННЯ», папір, витинанка - Скрипнікова Т. А. - (СЧД-1-07, керівник Попова І. І.)

«ПТАХ КОХАННЯ» - Карюк С. (СЧД-1-07, керівник Попова І. І.)

«ЗАКОХАНІСТЬ» - Казарян А. П. (СЧД-1-07, керівник Попова І. І.)

16.02.2012