МАЙБУТНЄ ЗА СПІВПРАЦЕЮ

27.03.2019 р. студенти факультету підприємництва та права спеціалізованих освітньо-професійних програм Виставковий бізнес, Підприємництво та сервісна діяльність та Малий та середній бізнес разом із викладачами відвідали 25-ту Міжнародну виставку дитячої моди Children’s Fashion Fair 2019 (CFF), яка відбулася в Києві у МВЦ, за адресою Броварський проспект, 15.

Це найбільший і, практично, єдиний в Україні спеціалізований захід, присвячений дитячій моді, що працює у форматі «бізнес-для-бізнесу». На виставці студенти ознайомилися з виробниками і постачальниками дитячих товарів з різних куточків України і близького зарубіжжя та відвідали презентації відомих європейських брендів та українських торговельних марок.

Приємною несподіванкою для викладачів кафедри підприємництва та бізнесу була зустріч на виставці зі студентами, які активно працювали в адміністрації виставкового заходу у вільний від навчання час. Це студенти освітньої програми Виставковий бізнес Лебідь Діана та Мельничук Анна