Відкриття Студентського бізнес інкубатора «Молодіжний бізнес центр» КНУТД.

У Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться визначна подія - презентація проекту "Молодіжний  бізнес центр" КНУТД.

Усі учасники отримають нагоду перейняти досвід молодих підприємців, які вже на практиці знають, що таке свій бізнес та як його організовувати.

Студенти матимуть надзвичайну можливість отримати досвід ведення власної справи, а також - проходження курсу “молодого бійця” у сфері бізнесу.

Відкриє презентацію професор, д.е.н., член-кореспондент НАПН України, заслужений працівник освіти Грищенко Іван Михайлович - ректор  Київського національного університету технологій та дизайну.

Проект "Молодіжний бізнес центр" КНУТД - це об'єднання молодих, ініціативних підприємців та молодих людей, які відкрили або прагнуть відкрити свій бізнес.

Місце і дата проведення заходу - 1 корпус, актовий зал, 20.03.12 о 15:30.

Телефон для довідок: 280-07-74; 063-267-76-57.

Відкриття Студентського бізнес інкубатора «Молодіжний бізнес центр» КНУТД.

У Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться визначна подія - презентація проекту "Молодіжний бізнес центр" КНУТД.

Студенти матимуть надзвичайну можливість отримати досвід ведення власної справи, а також - проходження курсу молодого бійця у сфері бізнесу.

Відкриє презентацію професор, д.е.н., член-кореспондент НАПН України, заслужений працівник освіти Грищенко Іван Михайлович - ректор Київського національного університету технологій та дизайну.

Проект "Молодіжний бізнес центр" КНУТД - це об'єднання молодих, ініціативних підприємців та молодих людей, які відкрили або прагнуть відкрити свій бізнес.

Місце і дата проведення заходу - 1 корпус, актовий зал, 20.03.12 о 15:30.

Телефон для довідок: 280-07-74; 063-267-76-57.

16.03.2012