XX Міжнародний конкурс молодих модельєрів взуття та аксесуарів Shoes-Style 2012

З 19 по 23 березня 2012р. найталановитіші та найкреативніші студенти факультету технологій легкої  промисловості кафедри конструювання та технології виробів із шкіри продемонструють свої оригінальні авторські колекції  на XX Міжнародному конкурсі молодих модельєрів взуття та аксесуарів Shoes-Style 2012, який відбудеться у Москві.

З 19 по 23 березня  2012р. найталановитіші та найкреативніші студенти факультету технологій легкої  промисловості кафедри конструювання та технології виробів із шкіри продемонструють свої оригінальні авторські колекції  на XX Міжнародному конкурсі молодих модельєрів взуття та аксесуарів Shoes-Style 2012, який відбудеться у Москві.  Конкурсні колекції будуть представлені в чотирьох номінаціях:  Pret-a-porter, Couture, Авангард та Аксесуари.

З 19 по 23 березня 2012р. найталановитіші та найкреативніші студенти факультету технологій легкої промисловості кафедри конструювання та технології виробів із шкіри продемонструють свої оригінальні авторські колекції на XX Міжнародному конкурсі молодих модельєрів взуття та аксесуарів Shoes-Style 2012, який відбудеться у Москві. Конкурсні колекції будуть представлені в чотирьох номінаціях: Pret-a-porter, Couture, Авангард та Аксесуари.

19.03.2012