Виставка ФРІІТ

За ініціативи факультету ринкових, інформаційних та інноваційних технологій та підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулася благодійна виставка-конкурс живих картин «Краса проти байдужості» на тему «Українське мистецтво і сучасна реальність»

Метою цієї акції був збір коштів на лікування Рубану Артуру Сергійовичу, який хворіє на лейкоз крові з 2007 року.

Хочется крикнуть людям: Будьте щедрей на ласку!

Путь человека труден - Мало похож на сказку.

В мире без ласки, знайте,- Слезы, дожди, морозы.

Взрослым и детям, знайте, - Ласка нужна, не угрозы.

Студенти-художники університетів та коледжів м. Черкаси представляли своє яскраве бачення сучасної України за допомогою зоображення неймовірник малюнків на тілі живих людей. Живі картини -  новий напрям в сучасному мистецтві, це зовсім інше бачення картини в цілому, це – спосіб виразити себе!

Краса жіночого тіла у поєднанні з мальовничим живописом художників, доповнена відповідними тематичними декораціями, створила неповторний витвір мистецтва,втілений в живій картині.

Поєднання малюнків на тілі з мімікою,жестами та декоративним оточенням дозволяють особливо яскраво розкрити ту історію, яку художник намагається передати.

На виставці був проведений аукціон та розпродаж картин.

Члени журі активно обговорювали результати конкурсу. Визначити переможців було не легко, адже всі композиції представлені на високому професійному рівні.

Під час обговорення результатів, відвідувачі могли вільно фотографуватись з моделями.

Найвищу відзнаку отримала композиція з двох моделей під назвою "Музика серця". Україна співоча, вона з покоління в покоління несе музику і пісню в своєму серці. Музика, а саме звук надихає митців та поетів на створення художніх образів. Над створенням композиції працювали студенти 3 та 5 курсу, спеціальності «Дизайн» факультету ринкових, інформаційних та інноваційних технологій, Самарська Вікторія і Асабашвілі Нато.

Композиція «День і ніч» отримала приз глядацьких симпатій. Над створенням композиції працювали студенти 5 курсу, спеціальності «Дизайн» факультету ринкових, інформаційних та інноваційних технологій,   Темченко Юлія та Термус Леся.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Береза Вадим Олексійович нагородив переможців та висловив подяку декану ФРІІТ, КНУТД  Натрошвілі Світлані Геннадіївні.

Мама Артура, Рубан Анна Анатоліївна висловила слова глибокої вдячності всім присутнім.

І якби на те моя воля,

Написала б я скрізь курси вами:

«Так багато на світі горя!

Люди! Будьте взаємно красивими!»

28.03.2012