Правова культура української молоді у сфері страхування

Кафедрою приватного та публічного права організовано та проведено науково-практичний семінар «Страхування в Україні: судова практика».

Організаторами заходу виступили в.о. завідувача кафедри приватного та публічного права Телестакова А.А. та студентка групи БП-1-16 Амбруш Г.Л.

Модераторами заходу виступили начальник відділу судових справ ПрАТ «УПСК», голова ГО «Єдина Надія» Закриничний О.В. та юрист ТОВ «ПРОМРЕГІОН Україна» Юхименко Д.М.

У своєму виступі Закриничний О.В. розкрив галузь страхування як професійний зріст у судовій практиці для молодих спеціалістів,  а також акцентував увагу на позитивних та негативних аспектах роботи юриста у сфері страхування.

Завдяки Юхименку Д.М. студенти-правники на прикладі конкретних судових справ проаналізували юридичні тонкощі роботи юриста у зазначеній сфері.

Дякуємо організаторам, модераторам та студентам-правникам за цікаву та змістовну дискусію!

04.11.2019