Звітно-виборна профспілкова конференція первинної профспілкової організації Київського національного університету технологій та дизайну

20 листопада 2019 року

у приміщенні актової зали першого корпусу Київського національного університету технологій та дизайну

відбудеться звітно-виборна профспілкова конференція первинної профспілкової організації

Київського національного університету технологій та дизайну

Порядок денний:

1. Звіт про роботу профспілкового комітету за період з грудня 2014р. по грудень 2019р.
  2. Звіт ревізійної комісії за період з грудня 2014р. по грудень 2019р.
  3. Вибори голови первинної профспілкової організації.
  4. Вибори профспілкового комітету.
  5. Вибори ревізійної комісії.
  6. Вибори мандатної комісії.
  7. Вибори делегата на конференцію Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
  8.  Делегування представника Первинної профспілкової організації університету до складу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
  9. Про внесення змін до Положення про надання та розміри грошової допомоги членам первинної профспілкової організації Київського національного університету технологій та дизайну з коштів профбюджету.

Початок роботи конференції о 14.00 год.

Початок реєстрації делегатів о 13.30 год.