За підсумками конкурсу «ТОП-100. Енергоефективність» проект Київського національного університету технологій та дизайну відзначено дипломом за вагомий внесок у популяризацію питань енергоефективності та енергозбереження. Нагородження відбулось у приміщенні  інформаційної агенції «УКРІНФОРМ» 10 квітня 2012 року.

Нагороду  університету вручив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України М.Пашкевич

Ректорат висловлює вдячність співробітникам університету за роботу щодо впровадження енергоефективних проектів і технологій у КНУТД та  участь у конкурсі.

17.04.2012