Повідомлення про прилюдний захист дисертації Кучеренко Єлизавети Володимирівни на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія, який відбудеться 24 листопада 2020 року о 13-00 годині в залі засідань ауд. 1-0114 (1-й корпус, 1-й поверх).

Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Плаван Вікторія Петрівна завідувач кафедри прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон Київського національного університету технологій та дизайну.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.004:

Голова ради:

Савченко Богдан Михайлович, д.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Супрун Наталія Петрівна, д.т.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Сова Надія Володимирівна, к.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Левицький Володимир Євстахович, д.т.н., професор, Національний університет «Львівська політехніка».

Сарібєкова Юлія Георгіївна, д.т.н., професор, Херсонський національний технічний університет.

Голова спецради ДФ 26.102.004                                                    Б.М. Савченко