ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ У КНУТД

За багаторічною традицією в Київському національному університеті технологій та дизайну проведено День довкілля, який цього року відбувся 25 квітня 2024 року. Традиційно в заході взяли участь здобувачі освіти, викладачі, декани факультетів та директори інститутів університету.

З моменту цвітіння сакур в саду, який було засновано 18 вересня 2017 року, в університеті організовують проведення Дня довкілля. Кожен бажаючий може не тільки милуватися яскравими барвами парку, а також взяти участь у його озелененні.

Цьогоріч було висаджено 35 кущів (юка, дерен, форзиція), 10 берез, 2 горобини та більше як 100 квітів, також було засіяно земельні ділянки такими особливими квітами для українців, як чорнобривці та стокротки.