Відкриття виставки старовинних суконь Марини Іванової з кафедрою художнього моделювання КНУТД

20 вересня 2012 року у Музеї історії міста Києва відкрилася виставка «Відродження – «Золотий вік»,  яка була представлена  колекцією старовинних суконь та аксесуарів до них з приватної колекції киянки Марини Іванової.

До експозиції увійшли кілька десятків дамських суконь епохи європейської моди від середини ХІХ до початку ХХ століть, старовинні  сумочки, різноманітні капелюшки, мережеві парасольки, взуття та інші  модні дрібниці. Експонати колекції – це дуже цінній наочний матеріал для вивчення історичного костюма для майбутніх фахівців в галузі моди.

Прийняти участь у відкритті виставки Марина Вікторівна запросила кафедру художнього моделювання КНУТД. «Костюмотеку» кафедри ХМК складає колекція понад 400 одиниць реконструкцій історичного одягу, головних уборів, взуття та аксесуарів, створених на протязі багатьох років викладачами та студентами кафедри.

Кульмінацією відкриття виставки стали театралізований показ історичних костюмів XVII - XX століть та інсценована постановка «Молода  дама одягається на прогулянку».

Цей день запам'ятається  усім, хто брав участь у цьому заході: і студентам-моделям і студентам стилістам, які  створювали дивовижні складні зачіски історичних образів модних дам, та особисто викладачам, які взялися сприяти відкриттю виставки «Відродження – «Золотий вік» у Музеї історії Києва.

• Викладачі кафедри ХМК: С.П. Володіна, Г.В.Кокоріна, І.В. Давиденко, С.В. Маркова, Т.А. Пашковська.
  • Фотографії з відкриття виставки представлені Олександрою Якименко.

Виставка триватиме до 14 грудня 2012 року щодня з 10:00 до 18:00 годин.

11.10.2012