Фестиваль мистецтв «Золота осінь»

Кожного року у жовтні місяці в нашому університеті проходить фестиваль мистецтв «Золота осінь», в якому беруть участь учасники всіх гуртків художньої самодіяльності та запрошені гості. 18 жовтня  2012 року «Золота осінь» знову завітала до нашого університету.

Фестиваль відкрив Ректор університету – професор, доктор економічних наук, Член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Грищенко Іван Михайлович.

Всіх учасників фестивалю привітав та побажав творчого натхнення народний артист України, поет-пісняр Вадим Дмитрович Крищенко.

Учасниками програми фестивалю «Золота осінь» були:

Народний ансамбль естрадного танцю «БУМ», художній керівник Тетяна Баранова.

Вокальний ансамбль «SMILE», художній керівник Вероніка Фурман.

Школа бального танцю «Навчись красиво танцювати» під керівництвом заслуженого працівника культури України Олега Касянова.

Арт-гурт «Механушки» під керівництвом Олександра Шевчука

Студія естради під керівництвом  Германа Нєнова

Студія Етно-джазу під керівництвом Михайла Твердого

Гостями фестивалю «Золота осінь» були:

Школа бразильської культури Сензала - Капуеро під керівництвом Анісіма Ільїнського

23.10.2012