Київський національний університет технологій та дизайну нагороджено дипломом «Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України»

16-18 жовтня 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»  відбулася IV виставка презентація «Інноватика в сучасній освіті».

У роботі Виставки брали участь представники з 27 регіонів України 625 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання.

На урочистому відкриті 16 жовтня відбулася церемонія вручення дипломів «Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України» керівникам закладів освіти. Цієї високої відзнаки, за результатами 2011 року, удостоєно Київський національний університет технологій та дизайну.

24.10.2012