22 жовтня було відкрито новий навчальний перукарський салон КНУТД

З метою поглиблення професійних знань та умінь слухачів курсів 22 жовтня було відкрито новий навчальний перукарський салон на базі Відділення інтенсивних технологій навчання Інституту післядипломної освіти  КНУТД.

В день святкового відкриття слухачі перукарських курсів продемонстрували членам ректорату своє вміння щодо виконання повсякденних та урочистих зачісок.  А візажисти довершили визначені образи за допомогою макіяжу.

Майбутні майстри манікюру та педикюру надавали послуги з виконання спа-процедур, наносили на нігті ши-лак, виконували художній розпис нігтів та гелеве нарощування.

В окремій кімнаті одна з кращих учениць групи косметиків виконувала послуги з догляду за обличчям, підсилюючи привабливість жінки.

Новий салон має нове сучасне професійне перукарське обладнання, зручні робочі місця манікюрників, педикюрників та косметиків. Отже, у слухачів професійних курсів з′явилися нові можливості щодо підвищення своєї майстерності на шляху підготовки до професійної діяльності у сфері послуг.

29.10.2012