Фотостудію «PROF. HERSH CHADHASTUDIO» відкрито!

25 жовтня 2012 року у приміщенні 05-106 корпусу №5 Київського національного університету технологій та дизайну, що розташований по пров. Кутузова, 4-А, відбулось відкриття фотостудії «PROF. HERSH CHADHA STUDIO». Відомий спеціаліст у сфері фотомодельного мистецтва, професор Херш Чадха, який вже тривалий час стажує наших студентів, спонсорував придбання сучасного обладнання для фотостудії.

Разом із співробітниками університету, відповідальними за створення та облаштування фотостудії, церемонію її відкриття очолив ректор КНУТД Іван Михайлович Грищенко.

Головна мета новоствореної фотостудії - надання студентам можливості отримувати необхідні знання при проведенні учбових занять, майстер-класів, семінарів, тощо, оволодівати  досвідом роботи з професійним студійним обладнанням при створенні якісних фотографій, проведенні рекламних та модельних фотосесій, виготовленні портфоліо, роботі з моделями  та в інших творчих процесах.

Відвідувачі фотостудії матимуть змогу ознайомитись з творчістю професора Херш Чадха, прочитати спеціалізовані видання про фото бізнес, замовити час роботи у студійному павільйоні.

Гримерна кімната є необхідним атрибутом фотостудії. Тут можна переодягнутися, нанести макіяж і просто зробити перепочинок між зйомками.

Та найважливіше те, що у фотостудії  є сучасне, студійне обладнання: підвісна система для студійних спалахів, рефлектори, набори насадок, фотопарасольки, стійки для світла, софтбокси, розсіювачі, соти, студійні фони та професійні фотоапарати.

У цей день, освоювати нові можливості прийшли і студенти кафедри дизайну, які спеціалізуються у фотодизайні. Із захопленням вони розповідали про свої враження від побаченого.

Результатами пробної фотосесії залишились задоволені і студенти і викладачі факультету дизайну.

За детальнішою інформацією про роботу фотостудії звертайтесь за адресоюу:

01011, Київ, вул. Немировича-Данченка, 2,
Відділ маркетингових комунікацій: