ВИСТАВКА ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

(Виставковий центр Український дім)

Studying abroad (Навчання за кордоном)

15-17 квітня 2010 рік

На виставці були представлені ВНЗ країн Європи. Основними представниками нинішньої виставки були університети Чеської республіки, Великобританії, Польщі та Латвії.

Чеська республіка:

1. Технічний університет м. Ліберець

Інформацію про умови навчання в Технічному університеті м. Ліберець дивіться на сайті КНУТД в розділі «Міжнародна інтеграція» «Навчання за кордоном» «Чеська республіка»

Польща:

1. Варшавський політехнічний університет

www.cwm.pw.edu.pl

Пропонує спеціалізації на 20 факультетах, широкий вибір технічних курсів і програм: математика та комп'ютерні науки, біотехнологія, механіка та інженерія навколишнього середовища, прикладна хімія, аеронавтика і т.д.

Навчання англійською та польською мовами.

В університеті можна отримати ступінь бакалавра та магістра.

Докладну інформацію про програми, процедуру подання заяви та з інших питань, що цікавлять, можна отримати у відділі навчання міжнародних студентів.

Час роботи:

понеділок-п'ятниця, з 10.00 до 15.00 (GTM +1)

Тел.: +48 22 234 5091; факс: +48 22 234 5777

e-mail: [email protected];

2. Сілезький університет в Катовіцах

www.rekrutacja.us.edu.pl

Пропонує спеціальності, які викладаються польською мовою (хімія; фізика; медична фізика; інформатика; менеджмент); англійською мовою (хімія; математика; комп'ютерні науки).

В університеті можна отримати ступінь магістра, доктора.

Більш детальну інформацію можна отримати за електронною адресою: [email protected]

3. Варшавський університет економіки та інформатики

www.uecs.pl

Університет пропонує навчання на 6 факультетах і 40 спеціальностях.

Навчання проходить англійською мовою за спеціальностями: економіка; інформатика.

Більш детальну інформацію можна отримати, зв'язавшись з директором міжнародного студентського офісу університету: [email protected]

4. Вроцлавська політехніка

www.pwr.wro.pl

www.neisse-uni.org

Університет пропонує навчання на наступних факультетах: архітектури; хімічний; електроніки; електрики; інформатики та менеджменту; енергетики-механічний; механіки.

Вроцлавська політехніка для студентів-іноземців пропонує наступну програму:

Програма навчання англійською мовою. Information Management (факультет інформатики). Відповідно до запропонованої міжнародної програми факультету інформатики та менеджменту (у рамках спеціальності менеджменту та маркетингу) студенти можуть вчитися один рік в Технічному університеті Ліберці (Чехія), один рік у Вищій школі Зіта / Горлиць (Німеччина) і один рік у Вроцлавській політехніці (Польща ). Після 6 семестрів навчання випускники отримують сертифікати трьох ВНЗ. Диплом - BSc - після навчання на одному дипломному семестрі у Вроцлавській політехніці.

За більш детальною інформацією звертайтесь на електронну адресу: [email protected]

Латвія:

1. Ризький технічний університет:

www.rtu.lv

www.rtuasd.lv

Пропонує підготовку на наступних факультетах: будівельний; комп'ютерні науки та інформаційні технології; електроніка та комунікації; інженерна економіка і управління; енергетика та електротехніка; транспорт та машинобудування; інститут мов (бакалавр, магістр).

Більш детальну інформацію можна отримати, зв'язавшись з координатором міжнародних відносин університету Наталією Оліною [email protected]

Англія:

1. INTO University Partnerships (Університетське співробітництво) університети представлені в різних регіонах Англії (Лондон, Глазго, Белфаст, Ньюкасл, Манчестер, Норвіч, Ексетер).

www.into.uk.com

www.edUKation.com.ua

Інноваційний освітній проект з підготовки студентів до вступу у провідні університети Великобританії та США.

Мінімальний вік студентів 16 років.

29.04.2010