Фотороботи студентів кафедри дизайну демонструються у Національному заповіднику «Софія Київська»

В урочистій обстановці 1-го листопада 2019 року у приміщенні архітектурної пам’ятки XVIII століття – «Брами Заборовського», що знаходиться у Національному заповіднику «Софія Київська», відкрилась виставка робіт фотографів і художників, які на початку вересня брали активну участь у культурно-мистецькому фестивалі "Княжа родина".

Фотографічна експозиція виставки була організована переважно з робіт студентів і викладачів кафедри дизайну Київського національного університету технологій та дизайну, які протягом фестивалю проявили себе і як здібні фотографи, і як вражаючі моделі.

За підсумками роботи журі, керівництво заповідника вирішило відмітити кращі фоторобти дипломами, а також надало можливість провести фотовиставку.

На згадку про творчу співпрацю членам оргкомітету виставки було вручено каталог кращих фоторобіт Десятого міжнародного студентського фотоконкурсу «Гаряча Крига».