ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ДИЗАЙНУ

30 березня 2024 року на факультеті дизайну відбувся «День відкритих дверей». Вступників на спеціальність 022 «Дизайн» радо зустріли Калина Пашкевич, декан факультету дизайну, Олена Герасименко, заступник декана з науково-педагогічної роботи, завідувачі кафедрами факультету дизайну: Наталія Чупріна, Олена Васильєва, Данило Косенко, Євген Гула, викладачі: Ірина Давиденко, Тетяна Булгакова, Михайло Руденко, а також Ольга Семененко, студентка, голова студентського профкому факультету дизайну.

Представники факультету дизайну розповіли про правила вступу на освітні програми бакалаврського рівня «Графічний дизайн», «Мультимедійний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу» та магістерського рівня «Дизайн (за видами)», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу», звертаючи увагу на особливості вступу на творчі спеціальності у 2024 році лінк.

Відповідно до проєкту «Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році» вступники на творчі спеціальності обов’язково складатимуть НМТ і творчий конкурс.  Планується, що для вступу і на бюджет, і на контракт вступники мають скласти НМТ і з чотирьох предметів. Три предмети будуть обов’язковими (українська мова, математика, історія України), а один предмет – за вибором учасника (українська література, географія, біологія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мова). Замість результатів НМТ 2024 року, можна буде використати результати НМТ 2022 або 2023 року, ЗНО 2021 років чи матурального іспиту.

Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті триватиме з 14 березня до 11 квітня 2024 року і відбудеться дистанційно. Щоб зареєструватися для участі в НМТ, вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Вступники ставили запитання і отримали вичерпні відповіді про завдання творчого конкурсу, про умови навчання і проживання студентів, про терміни реєстрації на творчий конкурс та реєстрацію на участь у конкурсному відборі.

Олена Герасименко презентувала кафедри факультету дизайну, завідувачі кафедр пояснили учасникам зустрічі завдання творчого конкурсу на різні освітні програми факультету дизайну КНУТД за спеціальністю 022 «Дизайн».

День відкритих дверей було проведено в змішаному форматі – частина вступників приєдналась за посиланням у Zoom.

Ольга Семененко, студентка кафедри дизайну інтерʼєру і меблів виступила перед вступниками та їхніми батьками, запросила доєднатись до групи в месенджері «Telegram», де створено групи для комунікації щодо вступу на ОП факультету дизайну:

Наступні дні відкритих дверей факультету дизайну також відбудуться в змішаному форматі:

06 квітня 2024 року о 11.00 – ауд. 1-0137 та онлайн;

11 травня 2024 року о 11.00 – актова зала 1 корпусу та онлайн;

08 червня 2024 року о 11.00 – актова зала 1 корпусу та онлайн

Посилання Zoom:

Під’єднатися до конференції https://us02web.zoom.us/j/84085097838?pwd=akY4M1B5aTdUeEtiOE9BQ0xRK29SUT09

Код доступу: 2024

Щиро запрошуємо на навчання на факультет дизайну КНУТД!

Контакти:

м. Київ, вул. Мала Шияновська (Немировича Данченка), 2, корпус 1, поверх 3,