Кар’єрне зростання в КНУТД

19 квітня 2018 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться:

• Презентація підприємств та галузевих закладів освіти
  • Дискусійна платформа «Механізм реалізації пілотного проекту щодо кадрового забезпечення легкої промисловості»
  • Тренінги та майстер-класи від бізнесу

До участі запрошуються роботодавці, студенти та випускники, представники галузевих професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Під час ярмарки майбутні спеціалісти в галузях легкої промисловості, фінансів, фармацевтики та меблевої промисловості зможуть ознайомитися з актуальними вакансіями відповідної сфери, особисто поспілкуватися з роботодавцями, подати резюме на бажану посаду, відвідати безкоштовні майстер-класи, тренінги і презентації від компаній-учасників.

Ярмарок вакансій – це чудова нагода для молоді зорієнтуватися на ринку праці та ознайомитися з вимогами роботодавців, отримати рекомендації по складанню резюме та проходженню співбесіди, подати заявку на відкриті вакансії чи програми стажування, а головне – це унікальна можливість вже сьогодні заявити про свій потенціал роботодавцю і отримати роботу у престижній компанії.

Для роботодавців участь у заході дозволить презентувати свою компанію великій кількості молодих спеціалістів та запропонувати вакантні посади всім бажаючим і обрати кращих із кращих, сформувати кадровий резерв та укласти договори про співпрацю.

Також відбудеться дискусійна платформа «Механізм реалізації пілотного проекту щодо кадрового забезпечення легкої промисловості»

Місце проведення:

м.Київ, вул.Немировича-Данченка, 2,  корпус 1-й КНУТД, пов.4-й, актова зала.

З питань участі:

(044)280-07-74, career_center@knutd.edu.ua