КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»

КНУТД у ТОР-100 кращих дизайнерських шкіл світу

Американський журнал CEOWORLD Magazine, який є провідним у світі бізнесу і технологій, оприлюднив результати рейтингу Кращих дизайнерських шкіл світу 2017. 100 кращих дизайнерських шкіл були ранжовані відповідно до трьох чинників: знання і практичний досвід, вплив і значення. Під час збору інформації було проведено опитування понад 62000 випускників. Всього оцінювалось більше 307 дизайнерських шкіл по всьому світу.

Київський національний університет технологій та дизайну увійшов в ТОР-100 і посів 75 місце. Крім того, в цьому рейтингу наш університет є єдиним представником ВНЗ України і навіть Східної Європи!

Вітаємо студентство та колектив університету з таким високим визнанням!

Весь колектив та особисто ректор Київського національного університету технологій та дизайну отримали привітання із міжнародним визнанням від  Спілки ректорів вищих навчальних закладів України та особисто від її Президента Леоніда Васильовича Губерського.

Пан Губерський у своєму листі поздоровив університет із входженням до ТОП-100 кращих дизайнерських вузів світу та побажав колективу університету нових творчих успіхів в навчальній і науковій діяльності та особливо у  вихованні молоді.

Наше міжнародне визнання не пройшло поза увагою і урядових ЗМІ.

В газеті «Урядовий кур’єр» вийшла стаття "Київський університет технологій та дизайну серед кращих у світі":

21.06.2017