ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «СУЧАСНІ ДЕТЕРМІНАНТИ РОЗВИТКУ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ В УКРАЇНІ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Київський національний університет технологій та дизайну з нагоди святкування Дня факультету економіки та бізнесу запрошує  взяти участь у

ІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції

«СУЧАСНІ ДЕТЕРМІНАНТИ РОЗВИТКУ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ В УКРАЇНІ»

12 квітня 2018 року

Платформи конференції:

1. Економічна безпека бізнес-процесів в умовах глобальних викликів.
  2. Інформаційно-аналітичне забезпечення бізнес-процесів у контексті імплементації стандартів обліку.
  3.  Управління фінансово-економічною безпекою бізнес-процесів.
  4. Інформаційні системи і технології в управлінні економічним розвитком.
  5. Сучасні маркетингові технології економічного зростання.
  6. Орієнтири розвитку сучасного управління: теорія, методологія, практика.

До 10 квітня 2018 року  просимо повідомити про згоду взяти участь у конференції та тему доповіді, а також надіслати тези та квитанцію про оплату на адресу оргкомітету електронною поштою.

Організаційний внесок у розмірі 50 грн (з ПДВ) приймається до 10 квітня 2018 року. Організаційний внесок включає розміщення матеріалів тез у збірнику і на сайті Київського національного університету технологій та дизайну. Випуск збірника статей планується після проведення конференції.

Інформаційний лист конференції

19.03.2018