КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»

Наш університет підтверджує статус одного з найкращих в Україні

Оприлюднено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua».

В цьому році Київський національний університет технологій та дизайну займає високі позиції. 26 місце в консолідованому рейтингу вишів України (враховані 288 ВНЗ).

І в рейтингу вищих навчальних закладів м. Києва – Київський національний університет технологій та дизайну знаходиться на 8 сходинці з 76.

Таке положення справ свідчить про правильний напрямок розвитку нашого університету і підкреслює зростання авторитету Київського національного університету технологій та дизайну як на території України, так і за її межами.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Детальніше: http://osvita.ua/vnz/rating/51741/

16.08.2017