Наш університет в рейтингу «Кращі ВНЗ України – 2016»

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2016 року. Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України у 2016 році включає 269 ВНЗ III-IV рівнів акредитації, а також 7 підрейтингів ТОП-10, серед яких «Кращі ВНЗ міста Києва».

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Київський національний університет технологій та дизайну займає в цьому році 24 місце серед 269 ВНЗ України.

У підрейтингу «ТОП-10 ВНЗ міста Києва» наш університет посів 8 місце.

Детальну інформацію про рейтинг можна подивитись за адресою:

08.07.2016