КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Київський коледж Технологічного університету Цілу

Юлія Андріївна БІРЮКОВА

Керівник адміністративного офісу Київського коледжу Технологічного університету Цілу


Сайт коледжу http://jfxy.qlu.edu.cn/

 

 

Про коледж

Київський коледж в Технологічному університеті Цілу - це китайсько-український заклад освіти, заснований у 2019 році спільно Технологічним університетом Цілу (КНР) та Київським національним університетом технологій та дизайну (Україна). Основний кампус знаходиться за адресою: район Чанцін, місто Цзінань, провінція Шаньдун, Китайська Народна Республіка.
У коледжі здійснюється підготовка фахівців бакалаврів за спеціальностями «Дизайн (за видами)», «Біотехнології та біоінженерія», «Хімічні технології та інженерія», та магістрів за спеціальностями «Дизайн (за видами)», «Фармація, промислова фармація».

Навчання здійснюється на англійській мові.

Перший набір бакалаврів відбувся в 2019 році в кількості 224 студента. На теперішній час загальний контингент складає більше 1000 студентів.

Підготовка в Київському коледжі здійснюється за такими рівнями:

  • бакалавр (чотири роки, за необхідності можна пройти додаткові мовні курси);
  • магістратура.

Студент, який навчається в коледжі має можливість через два роки навчання в Китаї продовжити навчання в КНУТД. Як результат успішної підготовки студент отримує два дипломи державного зразка - Технологічного університету Цілу і Київського національного університету технологій та дизайну.

Сутність програми подвійних ступенів (подвійних дипломів) - в одночасному освоєнні двох споріднених освітніх програм університету Цілу і КНУТД на основі узгодженого єдиного навчального плану і визнання вузами-партнерами періодів мобільності, а також трансферу залікових одиниць (модулів) навчальних дисциплін, що вивчаються в вузі-партнері. Програма подвійних ступенів передбачає, що освітня програма базується на загальній змістовної і структурної основі, при цьому кожен партнер доповнює її власними курсами, в результаті чого студент, який навчається, отримує можливість освоєння двох подібних програм, користуючись механізмом визнання періодів мобільності і трансферу загальних для двох програм навчальних дисциплін в кожному з вузів-партнерів. Для освоєння даної програми студент зараховується до університету Цілу і КНУТД одночасно.

Програми спільної підготовки магістрів та аспірантів здійснюються через академічну мобільність студентів, аспірантів, викладачів, а також спільне керівництво дисертаційної роботи, в рамках яких ведуться партнерські дослідження.

Основні напрями діяльності Київського коледжу:

  • розвиток міжнародного співробітництва та партнерства між КНУТД та Технологічним університетом Цілу;
  • організація та проведення освітнього процесу відповідно до узгоджених спільних навчальних планів і графіків освітнього процесу за відповідними рівнями вищої освіти;
  • забезпечення якості освітнього процесу відповідно до стандартів вищої освіти України та Китаю;
  • організація стажування та підвищенням кваліфікації науково-педагогічних працівників КНУТД на базі Київського коледжу та Технологічного університету Цілу;
  • організація та участь у міжнародних заходах: конференціях, семінарах, форумах, конкурсах, виставках тощо.