ІНСТИТУТ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
Освітня програма «ЕЛЕКТРОПОБУТОВА ТЕХНІКА»
Освітній ступінь «МАГІСТР»
Кафедра Комп’ютерної інженерії та електромеханіки
Контактна інформація:
Адреса: 01011 м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус 1, 1 поверх, аудиторії 1-0109, 1-0111.
Завідувач кафедри: доктор технічних наук, професор Злотенко Борис Миколайович
Телефон для довідок: + 38 044 256 2903, + 38 044 256 2940.
e-mail: [email protected]
Навчання здійснюється як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб (за контрактом).
Загальна інформація
Освітня програм «Електропобутова техніка» орієнтована на формування та розвиток загальних і професійних компетентностей в галузі електропобутової техніки, що направлені на здобуття студентом необхідних для працевлаштування якостей, і забезпечення його здатності до професійної діяльності. Зміст програми ґрунтується на сучасних наукових дослідженнях в галузі електропобутової техніки, враховує специфіку роботи виробничих, сервісних підприємств, наукових установ і навчальних закладів, орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких студент визначає професійну та наукову кар’єру.
Вміння та знання
За результатами навчання фахівець з електропобутової техніки здобуває знання та вміння:
– обґрунтовувати та визначати мету та завдання при розробленні нової електропобутової техніки та технології її виготовлення;
- конструювати моделі і взірці сучасних видів електропобутової техніки, електромеханічних пристроїв i систем;
- складати алгоритми функціонування систем керування комп’ютерно-інтегрованої електропобутової техніки;
- ставити математичні i фізичні експерименти з метою виявлення властивостей i характеристик взірців сучасних видів електропобутової техніки, електромеханічних пристроїв i систем;
- проектувати електричні апарати, електромеханічні пристрої та системи з необхідними показниками функціонування з використанням сучасних принципів САПР i комп'ютерної графіки;
- аналізувати економічну ефективність сучасних видів електропобутової техніки, електромеханічних пристроїв i систем як на стадії проектування, так i на стадії експлуатації;
– організовувати та проводити дослідження;
– організовувати та проводити проектні роботи;
– організовувати та проводити сервісне обслуговування;
– організовувати переоснащення виробництва та освоєння нових процесів виробництва;
– самостійно визначати мету та завдання колективної і особистої діяльності;
– самостійно планувати та проводити навчальні заняття.
З метою забезпечення високого рівня підготовки фахівців на кафедрі комп’ютерної інженерії та електромеханіки створений спеціалізований комп’ютерний клас, працюють наукові гуртки під керівництвом провідних викладачів кафедри - докторів технічних наук. Студенти щорічно виступають з доповідями на Всеукраїнській науковій конференції молодих учених і студентів, публікують наукові статті, приймають участь у олімпіадах з фахових дисциплін та роботі Міжнародних конференцій і семінарів.
Студенти забезпечені сучасною навчально-методичною літературою і інформацією про інноваційні технології в електропобутовій техніці.
Наукові розробки студентів
![]() |
![]() |
![]() |
Працевлаштування
Високий професійний рівень підготовки магістра з електропобутової техніки дозволить йому працювати на державних, комерційних і спільних підприємствах на первинних посадах: інженера-електромеханіка, інженера-виробничника, інженера-дослідника, інженера-конструктора, інженера-технолога, начальника підрозділу, наукового працівника, викладача.
Йому забезпечена робота в сфері промисловості, транспорту, сільського господарства, побутового обслуговування, системи освіти за наступними видами економічної діяльності: дослідження, конструювання, виробництво та експлуатація електроприводів, електромеханічних систем, комплексів, пристроїв та устаткування; виробництво та сервісне обслуговування електропобутової техніки.
Подальше навчання
Випускники – магістри кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки мають можливість продовження навчання за програмою третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (доктор філософії) в аспірантурі. Термін навчання в аспірантурі - 3 роки.
Всім студентам Інституту інженерії та інформаційних технологій, які мешкають в містах та населених пунктах за межами Києва та Київської області, забезпечено проживання в гуртожитку, розташованому неподалік навчальних корпусів університету.
Можливе навчання за індивідуальним, зручним графіком для студента на денній формі навчання, що дозволяє поєднувати навчання з роботою.
В КНУТД діють спортивні секції та творчі гуртки.
Будемо раді бачити вас серед наших студентів!
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!